14 Ekim 2016 #6684679

Airties Garanti Harici Hizmet Yok!

ADSL sağlayıcımız ile 4 güne varan yoğun aramalarımız sonucu, internet bağlantı sorunumuzun modem kaynaklı olduğu yönünde bilgi aldık. Bunun üzerine yeni modem almalısınız dendi. Belki de yeni modem almakta sorumumuzu gideremeyecekti. Çünkü evimize gelmeden hatlar kontrol edilerek yapılan bir işlemdi. Evimizde daha önceden bulunan Airties rt 205 model modemi bağladık. Ancak kurulumda sorunlar oluştu belli sayfalar açılmadı.


Çağrı merkezinden yardım almak istedik. Verilen cevap şu; garantiniz yok. 22 TL'ye uzatın yardım edelim ya da 290 TL tutar ile yeni modeme yönlendirebiliriz. Şimdi satış sonrasında çalışan ben ve firmam hiçbir müşteriye sizin cihazınızın garantisi yok telefonda anlatabilecek bir şeye destek veremeyiz diyemiyoruz. 22 TL büyük bir rakam değil. Ancak böyle bir konuda bu cevabın verilmesi sizce etik midir? Size modem arızalı demedik. Belki de 5 dk içinde anlatılacak bir işlem için aradık.

Nadir 592 Okunma

Cevaplar

  • Airties Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön