Airties Teknik Destek İçin Ücret Talep Ediyor!

Sercan D. |

İnternetle ilgili sorun yaşadığım için laptop markam ve Ttnet'in de yönlendirdiği üzere Airtiesi aradım. Windows 8 için bir yapılandırma ayarı yapmaları gerektiğini söylediler. Ama aradığımda sadece garantim geçtiği için müşteri desteği veremeyeceklerini söylediler ve benden online yardım için para istediler. Ttnet'te onlara falan yönlendirmesin. Bir bağlantı sorunu yaşadık hepsi suçu birbirine attı. Ama Airties eğer gerçekten gerekli ayar yapılması gerekiyorsa yapması gerekiyor. Sonuçta ben bu modemi alırken windows 8 in çıkacağını bilemezdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  18:03

  Değerli Müşterimiz,  AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor.


  Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 10 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 31 TL karşılığında 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir ;

  https://www.facebook.com/airties

  ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz.


  www.airties.com/call-center.asp?dil=tr

  Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur.

  http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr


  Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız.


  Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz.

  Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

  Saygılarımızla