Airties Teknik Destek Hizmeti.

Volkan B. |

Airties rt-205 modemimin garanti süresi bittiği için telefonda verecekleri teknik destek, yani ayarların nasıl yapılacağını anlatmak için ücret talep ediyorlar ve yapacakları işlemle alakalı alacakları ücreti ek garanti adı altında tahsil ediyorlar.

Etiketler :

Garanti Süre Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan B.
  06 Nisan
  20:03

  Böyle bir telefonda teknik destek hizmeti anlayışı yok olmazda. Airties gibi bir firma çağrı merkezinden kısa bilgi vermek ya da cihazın servise alınıp alınmayacağının kontrol etmek için 7 TL ücret istiyor. Bu nasıl bir sistem. Bir daha Airties marka hiç bir şey almayacağım ve almak isteyenlere de şiddetle tavsiye etmeyeceğim. 7 TL ücreti verdim sadece cihazımın arızalı olduğunun bilgisini aldım işlem kapandı. 

 • 06 Nisan
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor.

  Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar;

  www.airties.com/call-center.asp?dil=tr

  Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur.

  http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr

  Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır.

  Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz.

  Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

  Saygılarımızla