21 Kasım 2014

Airties Sattıkları Ürünün Arkasında Durmuyorlar.

Milli Eğitime bağlı bir kurumda müdürüm. Kurumumuzun wi-fi şifresini öğrenmek için Airties modemimin arayüz ayarlarına girmek istedim. Ancak giriş ekranına şifre konulmadığı halde şifre isteniyor. Önce TTNET'i aradım konuyla ilgili modem markanızla görüşmeniz lazım olur dedi ve Airties müşteri hizmetlerine yönlendirdi.

Kendilerini aradım ve İnternet bağlantım da herhangi bir problem yok modemim çalışıyor ancak wi-fi şifresini öğrenmek için arayüz ayarlarına girmem lazım dedim ancak garantisi dolduğu için yardımcı olamayacaklarını istersem para karşılığında yardımcı olacaklarını söylediler. Böyle saçmalığı ilk defa bu modem markasında görüyorum, sattıkları ürüne sahip çıkmıyorlar.

Seyit 2.120 Okunma

Cevaplar

  • Seyit 27 Kasım 2014

    Otomatik cevap yazıyorsunuz problemimle alakalı bir tek cümle yok. Benim teknik desteğe ihtiyacım yok diyorum modemim çalışıyor internete girebiliyorum. Sadece modem arayüzüne giremiyorum. Bunun içinde garanti doldu diye para istiyorsunuz.Sayenizde yeni modem aldık bilin bakalım hangi marka tabikide airties değil.

  • Airties Temsilcisi21 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön