Airties Modemimin Garanti Süresi Dolduğundan Destek İçin Ücret İstiyor.

Muharrem Y. |

Yedek olarak sakladığım, kullanılmamış Airties Rt-206 modemimi kullanmak için taktığım zaman bozuk olduğunu farkettim. Airties müşteri hizmetleri kontrol ettiğinde 3 sene olan garantinin dolduğunu ve 7 TL olan destek ücretini 22 TL yapmışlar. Sağolsun TTNET müşteri hizmetleri ilgilendi ve modemin bozuk olduğunu teyit etti.

Şimdi garantisi dolduğu 3 sene boyunca kullanmadığım için aslen benim hatalı olduğumu kabul ediyorum. Ancak nasıl olsa Airties marka sıfır ürün, ne sorunu olacak ihtiyaç olunca aç kullan diyerek firmaya güvendim. Yüksek müşteri memnuniyetlerine de güvendiğimden buraya yazmak istedim. Ürünlerine değişim değil, en azından tamir hizmeti sunarlarsa sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Süre Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem Y.
  14 Nisan
  10:33

  mailimi okumadan kopyala yapıştır cevaz yazıyosunuz, sonra dediğiniz yerlere yazıyorum tekrar aynı kopyala-yapıştır cevabı veriyosunuz. Neden 30 saniyenizi ayırıp da 1 cümle ile bir cevap vermiyorsunuz?

 • 09 Nisan
  15:20

  Değerli Müşterimiz,

  AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor.

  Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar;

  www.airties.com/call-center.asp?dil=tr

  Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur.

  http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr

  Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır.

  Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz.

  Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

  Saygılarımızla