21 Aralık 2013

Airties Modemimde İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

Airties rt-205 modeme sahibim. 2 gündür internette kopma sorunum vardı. İnternet sağlayıcı firmayla görüşüp yetkililer geldikten sonra modem kaynaklı bir sorun olduğu ortaya çıktı.
Bu sorunun çözümü için airties çağrı merkezini aradım ve garantisi dolan ürünlere ücretsiz destek veremediklerini ancan belli bir ücret karşılığı destek verebildiklerini söylediler.

Müşterilerini ancak 3 yıl tanıyan Airties firmasının bu tutumunu hoş karşılamadığımı şuana kadar 4 veya 5 kez Airties ürünü aldığımı ve çevremde de ürünlerini savunduğum Airties firmasını bir daha hiçbir yerde kullanmayacağımı belirtmek isterim.

Can 187 Okunma

Cevaplar

  • Can 24 Aralık 2013

    daha önce benimle aynı problemi olup bu sitede şikayetini belirten kullanıcıların hepsine aynı cevap resmen kopyala yapıştır yapılarak gönderilmiş bir çözüm bulmak yerine sürekli aynı cevabı veriyorlar airties firmasının ilgilendiği müşteriler ürünlerinin garanti süresi dolmamış müşteriler

  • Airties Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön