Kağan K. Teşekkür Mesajı

Belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gerekli belgeler gönderilmiştir.

Desteğiniz için teşekkür ederim.

Airties Modem Özelliklerinin Kısıtlı Olması!

Kağan K. |

Airties rt-212 modem sahibiyim. Bugün teknik destek almak için aradım fakat garanti sürem dolduğu için yardım alamadım. 3 yıllık garanti süresini henüz 2 yıllık TTNET üyeliğim dolmadan nasıl doldurduğum da ayrı bir merak konusu. Neyse onu TTNET ile çözeceğiz sanırım.

Kullanmış olduğum modemin özelliklerinin çalışmadığını fark ettim. En basitinden DNS değiştirme, port Yönlendirme gibi özellikleri görünürde ayarlanıp, kayıt ediliyor fakat çalıştığı konusu yanlış içermekte. Yaklaşık 2-3 gündür araştırıp işlemlerimi uyguluyorum ki bir çok yerde bir çok modemde yaptığım işlemler aynı olmasına rağmen bu modemde gerçekleştiremiyorum.
Full Manage Firmware, Airties sitesine yüklerseniz seviniriz.

Etiketler :

Yazılım - Ayarlar - Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kağan K.
  01 Haziran
  13:50

  Belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gerekli belgeler gönderilmiştir.

  Desteğiniz için teşekkür ederim.

 • 01 Haziran
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  TTnet tarafından verilen ve piyasada satışı yapılan tüm ürünlerimizin garanti süresi 3 yıldır. TTnet sözleşmenizi airtiesdestek@airties.com adlı mail adresimize gönderdiğiniz takdirde sistemimizde gerekli garanti güncellemesi sağlanacaktır.

  Modemdeki port yönlendirme özelliği ve kaydedilen DNS'ler çalışmaktadır.

  AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor.

  Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar;

  www.airties.com/call-center.asp?dil=tr

  Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur.

  http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr

  Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır.

  Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz.

  Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.