Airties Modem İnternet Sayacı Yok!

İhsan A. |

Airties 5650 modem aldım. Cd'den kurulum yaptım. Network asistanı yüklendi. Fakat bu programda internet sayacı özelliğini kullanamıyorum. Öyle bir menü çıkmıyor. Programı Airties'in
internet sitesinden de indirdim birşey değişmedi. Daha önceden rt-211 modem kullanıyordum. Hizmet programında sayaç kısmında bu menüleri görebiliyordum.

5650 ürünümün Cd'den çıkan kullanma kılavuzunda ve internetten indirdiğim kullanma kılavuzunda bu özellik var gözüküyor. Fakat programı kurduğumuzda network asistanı yüklediğimizde modeme sağ tıklayınca bu özellik yok. Ben bu özelliği kullanmak istiyorum. Müşteri hizmetlerine ve destek adresine defalarca bildirmeme rağmen tarafıma dönüş olmadı.

Etiketler :

Yazılım - Ayarlar - Güncelleme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  15:17

  Değerli Müşterimiz

  İnternet sitemizdeki kullanım klavuzunda bir hata söz konusu olmuş. Airties Network Asistant programında internet sayacı bulunmamaktadır. Sitede gerekli düzenlemenin yapılması için ilgili birimimize bilgi verilmiştir.

  Bilginize

  Saygılarımızla

 • İhsan A.
  19 Mayıs
  18:43

  Hala arayan olmadı beklemedeyim.

 • İhsan A.
  06 Mayıs
  14:54

  Telefon numaram doğrudur.Öğleden önce belki kapalı olmuş olabilir.Öğleden sonra sürekli müsaitim.

 • 24 Nisan
  17:51

  Değerli Müşterimiz

  İki kez aramamıza rağmen irtibat numaranızdan tarafınıza ulaşamadık. Tarafınızla irtibat'a geçebileceğimiz farklı bir numaranız varsa bizimle paylaşınız lütfen.

  Saygılarımızla