29 Eylül 2015

Airties Garanti Süresi Dolan Modeme Servis!

Airties modeme sahibim. İnternete giriş sırasında sorun yaşamaya başladım. Airties destek servisini aradığımda garanti süremin dolduğunu, bu sebeple ya 1 yıllık ya da 3 yıllık garanti süresi alabileceğim bildirildi. 1 yıllık ek süre 65 TL'ymiş, bu para neredeyse yeni bir modem almakla aynı fiyat. Benim sorunumla aynı şikayette bulunan bir kişiye Airties firması anlık desteklerde 7 TL aldıklarını yazmış. Bu teklif kesinlikle bana yapılmadı. Konuşma yaptığım hanımefendi bana 3 yıllık destek ve 1 yıllık desteği iletti. Airties bu anlayışla yakında sorun yaşamaya başlar.

Kamuran 175 Okunma

Cevaplar

  • Kamuran'ın Teşekkür Mesajı29 Eylül 2015

    Süratli bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Şikayetimi yaparken siteye girdiğim numara gerçek numaram, bir ihtimal toplantıda ulaşmaya çalışmış olabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

  • Airties Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından tarafınıza ulaşamadık. Görüşmüş olduğunuz uzmanımız tarafından yapılan eksik bilgilendirmeden dolayı özür dilemek isteriz. Garanti süresi bitmiş ürünlerimiz için uygulanan süreç aşağıdaki gibidir; AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön