11 Mayıs 2015

Airties Garanti Süresi Bitti mi?

10.05.2015 tarihinde modem kurulumunda sıkıntı yaşadım, bunun üzerine önce internet sağlayıcı mı, ardından modem sahibi Airties'in müşteri temsilciliğini aradım, telefona bağlanan temsilci garanti süremin bitmiş olduğunu fark ettiğinde oldukça ukala ve kendinden emin bir şekilde benimle konuşmaya başladı seçeneklerimin "ek garanti satın almak" ya da "yeni bir modem almak" olduğunu başka bir yardımı olamayacağını söyledi, bende kendisine bu ürünün üzerinde markanız yazıyor bu ürüne sahip çıkmalısınız, tüketici hakları denen bir şey var diye çıkıştım, cevap şu oldu; "Hay hay gidin mahkemeye verin, nasıl isterseniz öyle yapın, iyi akşamlar".

Hakan 466 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 11 Mayıs 2015

    Sevgili Airties insanlarla maymunları birbirinden ayıran şey zeka kavramıdır ve bu zeka kavramını yalnızca genlerde ki %1 fark ortaya çıkartır, şimdi size soruyorum modemini kuramamış bir müşterinize ücretsiz hizmet verdiğiniz internet adresi ile cevap vermek az önce bahsettiğim %1 in neresinde? 

  • Airties Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz irtibat numaralarınızdan tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön