Airtickets.com Kredi Kartı Masrafı Almış.

Hamit M. |

Airtickets.com.tr den almış olduğum JW14PV rezervasyon numaralı biletimden alırken belirtilenden fazla ücret alındığını bildirmiştim. Şirket yetkilisi ile görüştüğümde bu ücret kredi kartı ile ödeme aşmasında karşıma çıktığını söylediler. Ben kredi kartı ile ödeme esnasında böyle bir fiyat görmedim.

Tahsilden sonra gele faturada gördüm. Çağrı merkezini aradığımda yetkili kişi ekstra alınan ücretin kredi kartı masrafı olduğunu söyledi. Fakat yönetim giderleri diye bir ücret daha alınmış dedim.Bu ülkede tek çekim alış verişlerde % 10 kredi kartı masrafı hiçbir yerde duymadım okumadım. İnsan yanıltmaca. İnsanların haberi olmadan kartlarından fazla para çekiyorsunuz.

Etiketler :

Bilet Fiyat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  17:14

  Sayın Hamit Bey,

  Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Kredi kartınızdan ekstra tahsil edilen tutar kredi kartı giderleridir, bu gider sitemizde kartınızın tipini seçtiğinizde sayfanın sağ tarafında kredi kartı ücreti ve yönetim giderleri adı altında toplam tutara eklenerek ayrıntılı bir şekilde tarafınıza gösterilmektedir. Airtickets tarafından ödeme yapıldıktan sonra kesinlikte ekstra bir tutar tahsil edilmemektedir. Belirtmiş olduğunuz bu komisyon oranları Skyscanner aktarmalı tüm acentalar tarafından uygulanmaktadır.

  Tekrardan belirtmek isteriz ki siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her zaman önem taşımaktadır. Bu vesile ile tarafınıza belirtilmiş olan tutarın size özel olarak kredi kartınıza iade edildiğini bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Airtickets Servis Ekibi