11 Nisan 2013

Airfel Giderilemeyen Arıza!

2006 yılının temmuz ayında bir gaflette bulunarak Airfel kombi aldım. Evliliğimizin ilk haftası arıza yaparak suyu ısıtmadı. Yetkili servis geldi, arıza giderilemedi, başka biri geldi yine arızayı gideremedi. En sonunda başka bir anlayan kişi gelerek arızayı giderdi. Su ısınmaya başladı ancak bu seferde suyun sıcaklık ayarı bozuldu.


Sürekli kaynatmaya başladı. Bunun içinde en son gelen anlayan ekibi çağırdım. Geldiler su sıcaklık alıcısını değiştirdiler. Ancak tam iki hafta sonra tekrar bozuldu. Bu tarihten sonra artık Airfel'e güvenim kalmadığı için bir daha çağırmadım. Ancak bu arızanın nihai olarak çözülmesi mümkünse giderilmesini istiyorum.

Ömer 338 Okunma

Cevaplar

  • Ömer26 Nisan 2013

    Yukarıdaki şikayetimden sonra aradılar ve randevu alarak geldiler. Kombi 1 haftadır normal çalışıyordu ancak dün gene bozuldu. Bu sefer suyu hiç ısıtmıyor ve patlıcakmış gibi sesler çıkarıyor. E02 hatası yanıyor ekranında. Bugün call center ı aradım ancak servis randevusu için henüz kimse aramadı. Kombimin eski çalışır hali tamir işlemi yapılmadan daha iyiydi.

  • Ömer19 Nisan 2013

    Telefonla arayıp arızayı sormaya dahi tenezzül etmediler.

  • Airfel Temsilcisi11 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz.Tüketicimizin başvurusu ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.Talepleriniz şikayetleriniz ve önerileriniz için 444 99 90 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. DAIKIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 99 90

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön