27 Ağustos 2013

Airfel Servisi 25 Gündür Problemi Çözemiyor!

2 yıl önce kombiyi aldık aldığımız günden belli arıza verdi . 3 ay sonra gaz valfı değişti servis problemi 3 ayda buldu. 1 sene iyi çalıştı şimdi aynı problem var servis problemimizi çözemedi. Kombi temizlenirse düzelir dedi, kombinin bakımı yapıldı , ücreti alındı şimdi kombi hiç çalışmaz oldu. Aynı parça değişecek denildi.

3. 08 2013' de değişecek denilen parça hala değişmedi. Müşteri temsilcisini aradığımızda problemimizin 3 gün içinde halledildiğini söylediler. Ama servis 25 gündür problemimizi halletmedi. Ama yanlış bilgilendirme yapıyor. Servis çok kötü ilgisiz müşterinin sıkıntısı onlar için hiç önemli değil. Paramızın gittiğine mi , bozuk kombiyi kullandığıma mı yanayım. Airfel mi artık asla.

İbrahim 258 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim29 Ağustos 2013

    müşteri temsilcisi emre bey salı günü benimle görüştü şikayetiniz en kısa zamanda halledilecek denildi.servisle görüşme yapılacağını söyledi salı günü servis gelmedi bilgiyide her zaman ki gibi ben arayarak öğrendim.Çarşamba günü servis bacada sıkıntı demişti bacada da değilmiş şimdi kombi komple sökülüp servise götürüldü.sıkıntının ne olduğunu alete bağlayıp öğreneceklermiş.olasılıklarla halledilmeye çalışılan kombi komple bozuldu.ama servis hala ya şunda ya bundayla 27 gündür halletmeye çalıştıklarını söylüyorlar.şimdi ocak ayı olsa ben çoluk çocukla ne yapardım hiç empati yaptınız mı?tamir yapılamıyorsa veya yapamıyorlarsa airfeli seçmekle suç mu işledim ben ALLAH cc aşkına bakın şu işin halledilmesi yoluna sinirlerim çok bozuluyor artık.

  • Airfel Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Merhaba, Tüketicimizin başvurusu ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Talepleriniz şikayetleriniz ve önerileriniz için 444 99 90 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. AIRFEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 99 90

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön