Airfel Servis Hatası ve İlgisizlik!

İbrahim K. |

Kombim Airfel digifel duo marka. Şarteli açtığımda kombinin ekranı gelmediğinden dolayı Kayseri Kalender Ticaret servisini aradım şikayetimi belirttim s anakartı yanmış elektrik fazla geldiğinden dolayı garanti kapsamına girmez bunlar dedi 200 TL ödedim. Kombi yapıldıktan sonra birkaç gün sonra kombinin petek düğmesi kapalı olmasına rağmen sıcak suyu kullandığım zaman peteklerde ısınmaya başladı. Servisi aradım durumu izah ettim anakartı yanmış dedi daha geçen yapıldı nasıl olur dedim olabilir anakartı değişmesi lazım dedi ve bizde bu kart yok başka servisi arayın dedi. Kendi yaptıkları hatayı servis müşteriye yıkmıştır ve ilgisizlik hat safhadadır. Kiracı olmasam ilk iş kombimi değiştirmem olacaktı. Sayın ilgili bu konu hakkında acil tarafıma dönüş yapılıp kombimin servis tarafından gelip bakılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Kart / Devre Kartı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  18 Ekim
  13:36

  Sayın Aırfel yetkilisi,

  müşteri danışmanınız ya da Kayseri'deki kalender ticaret servisi hala benimle irtibata geçmedi. Sizden istirhamım bu konuda hassas olunup bizzat acil olarak benımle irtibata geçilip kombimin arızasının giderilmesini talep ediyorum.

 • 17 Ekim
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 444 99 90 nolu çağrı merkezi numaramızdan bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Daikin Müşteri Hizmetleri