Airfel Kombi Arızası.

Muharrem G. |

Yaklaşık 25 gün önce kombimiz bozuldu. Çağrılan servis 35 TL ücret aldı. Arıza giderildikten yarım saat sonra kombiden gelen koku ile tekrar arıza yaptı. Çağrılan servis anakart arızası ile kartı söktü ve gitti. 25 gün boyunca soğukta arızanın giderilmesini bekledik. Servis parça gelecek demekte. Airfel genel merkezi 3 sefer arandı talebinizi oluşturacağız en kısa zamanda döneceğiz denmesine rağmen dönülmedi. Kar, kış elektrik sobası ile yüksek fatura geldi. Bu süreçte kombi - dereceler nedeniyle çalışmadığından sanırım buz tutup boruları patlattı. İlgisizliğin bu kadarından şikayetçiyim. Elinizde yedek parça bulunmuyorsa bırakın bu işi. Ve arızayı gideremiyor isen bize bilgi ver.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem G.
  27 Mart
  21:38

  Günler sonra yaklaşık 1.5 ay sonra kombimin arızası giderildi. Ama memnunmuyum?, değilim. Tam da soğuk havalarda kombimizi kulanamamamızın telafisi buradan teşekkürle ödenmez.

 • 11 Şubat
  11:13

  Sn, Şikayetvar Yetkilisi,

  Değerli Müşterimiz ile irtibata geçilerek, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  Daikin Müşteri Hizmetleri

 • Muharrem G.
  14 Ocak
  20:08

  Sayın Aırfel firması yetkilileri: Teşekkürünüze karşılık bende size teşekkür etmek isterdim. Lakin 25 günlük bir sıkıntı ortadayken ve hala benim sorunum telefonla aranıp yedek parça servisine aktarılmaktayken (bu üçüncü aktarma) kusura bakmayın teşekkür edemeyeceğim. Bu soğuk kış günlerinde kombimi kullanamamın mağduriyetini umarım giderirsiniz. Ben olsaydım sizin yerinizde arızayı en erken zamanda çözerdim. Çözemiyorsam bir yedek kombimi ç. Kale servisiniz aracılığıyla kullanımımıza sunar kimseyi mağdur etmezdim. Hatta yenisiyle değiştirirdim. Bir büyük Beyaz eşya firması sahibi demiş ki:"İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. "

 • 14 Ocak
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 444 99 90 nolu çağrı merkezi numaramızdan bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Daikin Müşteri Hizmetleri