02 Mayıs 2013

Airfel Eksik Kurulum!

Airfelden ınverter klima aldık. önce servis gelip klimayı bıraktı sonra da montaj için diğer servis geldi. klimayı takıp çalıştırdılar fakat elektrik aksamı onların işleri değilmiş?elektrikçi çağırıp elektrik bağlantılarını yapmanız gerektiğini söylediler. peki yarın öbür gün bir sorun olduğunda elektrikçiyi mi arayacağız biz ??

Diyelim ki elektrikçi yanlış bağladı, sonrasında klima yandı ya da daha kötü bir şey oldu? firmayı aradığımız zaman adamlar demezler mi bizden kaynaklı değildir bu, sizin yaptırmış olduğunuz elektrikçi acemi davranmış yanlış bağlamış diye!!peki şimdi ne yapılması gerekiyor sizce ??

Ersin 811 Okunma

Cevaplar

  • Ersin28 Mayıs 2013

    Kaç haftadan beri 444 99 90 nolu numaradan servis kaydı yaptırmaya çalışıyorum. 28.05.2013 tarihinde 13:52 'de aradım yine kayıt var mı dedim, servisi ararsanız bilgi verirler deyip bana servisin numarasını verdiler. Ora ile görüşseniz daha sağlıklı olur dediler. Siz oluşturmadınız mı siz söylemediniz mi diyorum hayır diyorlar. Peki o zaman neden numaranızı her yere yazıyorsunuz böyle iş mi olur ya?

  • Ersin27 Mayıs 2013

    444 99 90 nolu numaraya Servis arıza kaydı bıraktım. Servisin bizimle irtibata geçeceğini belirttiler fakat ne arayan var ne de soran?? Takmış oldukları klimanın hortumunu alt kattaki komşunun camına vermişler, haliyle klima açıldığında su olduğu gibi onların camına gidiyor. Acaba servisiniz ne zaman ararlar ?

  • Airfel Temsilcisi02 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz.Tüketicimizin başvurusu ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.Talepleriniz şikayetleriniz ve önerileriniz için 444 99 90 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. DAIKIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 99 90

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön