Air Optix Arızalı Lens Satıldı.

Yeşim M. |

1 Nisan 2016 Cuma günü Lünet Optik'ten Air Optix Marka Gemstone yeşil renginde -1,5 numara bir çift lens aldım. 4 Nisan 2016 pazartesi günü lensleri ilk kez taktım. Lenslerle ne yakını ne uzağı görebiliyorum. Tamamen arızalı. Hemen lensleri aldığım Lünet Optik'i aradım. Üretici firma ile görüştüler fakat ancak lensi incelemeye alabileceklerini söylemişler. İnceleme süresi 90 gün sürecekmiş. Lensi incelemeye almanın en kolay yolu, lensler gözümüzde iken göz muayenesi yapılır ve kişinin görmediği tespit edilir. Firmaya sorum şu, 90 gün boyunca ben nasıl göreceğim? Ne kullanacağım?

-1,5 lens alıp görme sorunumu çözeyim derken, şu an ne yakını ne uzağı görebiliyorum ve nasıl bir firma ki insanların göz sağlığı ile oynayıp, bir de arızalı lensleri iade almıyor. Cuma günü 70 TL verdim yani 70 TL'yi çöpe attım da diyebiliriz.

Etiketler :

Lens Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Yeşim M.
    08 Nisan
    13:54

    Benim Air Optix'den bu ikinci lens alışım. İlki de arızalı çıktı, incelemeye gönderdim, bir daha beni kimse aramadı.
    İkici aldığım lenste arızalı çıktı. 140 TL verdiğim para çöpe gitti. Novartis gibi iyi bir firmanın böyle bir ürün çıkarması ve arızalı ürünün arkasında durmaması çok üzücü.