16 Mart 2016

Air France Bilet İadesi Yapılmadı!

28 Ocak 2016 tarihinde 2 bilet satın aldım. Biletler yanlış saate alındığı için 10 dk içerisinde Air France hava yollarını arayıp biletleri iptal içim, müşteri temsilcisi ile defalarca teyit ederek para iadesi sorunsuz bir şekilde 7-8 iş günü içerisinde hesabıma yatacağını belirtti. 15 gün sonra para iadesi gerçekleşmeyince tekrar aradığımda bana daha önce yanlış bilginin verildiğini ve iade sürecinin en az 15 iş günü olduğunu söylediler. 30 gün geçtikten sonra bir diğer
muş. Temsilcisi telefonu yüzüme kapattı ve geri dönüşü dahi yapmadı tekrar aradığımda yöneticisi A**** D. ile ne iş üslubunu ne de işin süreçlerini bilen vasıfsız elemanları Air France gibi bir şirketin nasıl istihdam ettiğini sordum. Çalışanlarla toplantı yapacağını ve en kısa sürede paramın iade edileceğini söyledi. Bugün aradan tam 48 gün geçti. Yasal yolu ile bu sorunu çözeceğimi hiç düşünmemiştim.

Sabina 403 Okunma

Cevaplar

  • Sabina 06 Nisan 2016

    Yazıklar olsun bugün itibari ile tam 70 gün geçti ve buradaki şikayeti dahi kaale almadiniz. Bu sorunu bu an itibari ile yasal yolla çözülecek ve iade etmediginiz miktarla sinirli kalmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön