10 Eylül 2013

Ainol Servis Tabletin Arızası İçin Yüksek Ücret İstiyor!

Ainol novol markalı bir tableti 21 mayıs 2013 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri internet üzerinden aldım. Ürün ilk 15 günlük kullanımda 1-2 kez donma, sonra donma sayısı 15 günden sonra sıklaşarak devam etti. Ardından çizgili şeritler olmaya 30 temmuz 2013 tarihinde de tamamen kapanmıştır.

Teknik servis bunun kullanıcı hatası olduğunu ve garanti kapsamında bulunmadığını, 135 TL’ye bunun tamir edilebileceğini bildirmiştir. Bende bunun benden kaynaklanan bir kullanıcı hatası olmadığını, benim hiçbir şekilde tableti açarak, düşürme veya çarpma vb. hiçbir şekilde ürüne herhangi bir yolla zarar vermediğimi, ürünün garantisinin halen devam ettiğini bildirdim. Garanti hakkımın ücretsiz yapılmasını, aksi halde yasal haklarımı ilgili mercilerde arayacağım.

Cuma 463 Okunma

Cevaplar

  • Ainol Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön