Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Paramı Çekmedim Ama Teslim Edildi Yazıyor Hesapta Da Yok

profile
Kader
12 Şubat 2023
4.065

Sosyal yardım paramı çekemedim. E devlette teslim edildi tamamlandı yazıyor. Hesapta da yok PTT de de yok ama teslim edildi yazıyor. Ben teslim almadım hesapta da yok nereye gitti. Başkası mı çekti anlamadım. İhtiyacım da vardı. Lütfen bu sorun çözülsün. Yetkililerden rica ediyorum.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Paramı Çekmedim Ama Teslim Edildi Yazıyor Hesapta Da Yok

Popüler Şikayet Konuları

Bu konuyla ilgili çözüm önerileri ve ipuçlarını inceleyin.

Benzer Şikayetler

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rica Ediyorum Tekrar Bir Araştırma Yapın

profile
Merve
1 gün önce
426

Daha önce sosyal yardım alıyordum; ancak, uzatılmasına rağmen reddedildi ve feshedildiği bildirildi. Daha sonra kuruma gidip düzeltebileceğim söylendi. Gittiğimde ise yazı yazıldığı ve bir şey dememe gerek olmadığı, düzeltmenin sistem üzerinden yapılacağı ifade edildi. Sürekli bir gönderme ile karşı...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı PTT Ödemelerini Alamıyorum.

profile
Sercan
1 gün önce
1.764

Merhaba, benim kabul edilen sosyal yardımım var; ancak PTT sorgulamasında ya da postaneye gittiğimde görünmüyor ve yatan parayı alamıyorum. 750 TL olarak hazır yatmış miktar görünüyor ama 'tedarik edilmedi' yazıyor ve yardımın devam ettiği görülüyor. Alamayacağım yardım neden kabul ediliyor?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Ecrin
Ecrin

Benim de aynı o şekilde bir bilginiz var mı

Fatma
Fatma

Bende de teslim edilebilir yazıyor bugün gittim Ziraat'e yatmamış dediler bu vakıf yardımları genelde Ziraat bankasına yatıyor hesabına bir bak ya da Ziraat'e git ben gittim yoktu ama sende teslim edildi yazıyor ise yatmış olması gerek Ziraat bankasına gittiniz mi acaba?

Kiraz
Kiraz

Merhaba bende de aynı sıkıntı var Ben bütün yardımlar için PTT ye gidiyorum Ziraat e mı gitmemiz gerekiyor? Ben para almadan teslim edildi yazıyor...

Benzer Şikayet Yaz