Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Evlilik Kredisi Başvurusu Mağduriyeti

profile
Hasret
05 Aralık 2023
247

E-devlete yönlendirilen bir internet sitesinde evlilik kredisine başvuru yapmak istedim. Diğer şikayetler gibi 2000 TL şahıs IBAN'ına gönderdim, sayfa sizi yönlendiriyor. Dekontu yükledim ve başvuru yapıldığını gösteriyorlar. Ancak sonrasında ne o siteye tekrar girebiliyor ne de E-devlette kaydımı bulabiliyordum.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Evlilik Kredisi Başvurusu Mağduriyeti

Benzer Şikayetler

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kendimizi Mi Yakalım Destek Almak İçin?

profile
Şenay
54 dakika önce
-

4 senedir başvuru yapmama rağmen kabul edilmemesi nedendir? Uydun olmadığınız görülmüştür. Allah aşkına nedir bu uygun olmamak... 1 sene önce erzak yarımında bulundum ilk defa 1 hafta önce geldi oda seçim yaklaştı diye belkide geldi. Bana açıklama yapmalısınız. AKP üyelerine ve bir takım belediye ça...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Elektrik Doğalgaz Ve Aile Destek Paketi

profile
Mine
10 saat önce
-

Elektrik ve doğalgaz yardımımın olması gerekenden eksik yatırıldığını fark ettim; hatta doğalgaz için bu ay hiçbir ödeme yapılmadı. Sürekli olarak doğalgaz yardımı alacağım yazıyor, ancak sadece bir kez ödeme alabildim. Ayrıca, aile destek paketine neden zam yapılmadığını merak ediyorum. Her zammın ...

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sed Onay Süresi Neden Belirsiz?

profile
Emine
12 saat önce
3

Bende aile destek yardımı alıyorum. Ancak sed başvuru yaptım 1 aydır dosyanız değerlendirmeye alındı yazıyor. Daha ne kadar sürede belli olur sonuçlanır? Yani herkes başvuru yapıyor bir tek ben sonucu aylarca bekliyorum. Lütfen sonucu artık belli olsun bu beklentilerimde bitsin artık.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bebek Bezi Yardımı Bakiye Sorunu

profile
Aynur
12 saat önce
-

İstanbul Valiliği tarafından bebek bezi yardımı için BİM kartı verildi. Her ay bakiye yükleneceğini düşünerek bebeğime bez aldım. Ancak bu ay BİM'e gittiğimde kartıma bakiye yüklenmediği söylendi. Her ay yatırılmıyor mu? Bir yıl boyunca yardım yapılacaktı. Lütfen çözümlenmesini bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz