Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile Destek Parası Sorunu Yanlış IBAN

profile
Tuğba
08 Şubat 2023
2.177

Aile destek ödemesi yattı gözüküyor fakat ATM den PTT kartla çekmek istediğim zaman bakiye sıfır gözüktü bende hesaba aktar dedim esimin IBAN'ı olmadığı için kendi ibanıma attım fakat ortada ne gelen para var ne de e devlette gözüküyor ne olacak yardımcı olabilir misiniz?

Popüler Şikayet Konuları

Bu konuyla ilgili çözüm önerileri ve ipuçlarını inceleyin.
Aile Destek Ödemesi
2 Takipçi
Aile Destek Programı

Benzer Şikayetler

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı IBAN'a Para Yatmadı

profile
Musanın
13 Haziran 2023
598

Aile destek ödemem e-devlet üzerinde "ödemeniz hazırdır" şeklinde görüntülenmesine rağmen, PTT kanalı ile "hesabıma aktar" seçeneği ile IBAN'ına aktarılması için talepte bulunduk. "daha önce talimat verildi" şeklinde bir hata karşılaştım. Yardım lütfen.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rica Ediyorum Tekrar Bir Araştırma Yapın

profile
Merve
1 gün önce
426

Daha önce sosyal yardım alıyordum; ancak, uzatılmasına rağmen reddedildi ve feshedildiği bildirildi. Daha sonra kuruma gidip düzeltebileceğim söylendi. Gittiğimde ise yazı yazıldığı ve bir şey dememe gerek olmadığı, düzeltmenin sistem üzerinden yapılacağı ifade edildi. Sürekli bir gönderme ile karşı...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Evlilik Kredisi Vaadi

profile
Emre
1 gün önce
504

Evlilik kredisi, Ben asgari ücretle geçinen bir bireyim benim maddi durumum yok, vaat verilirken seçimden önce şöyle olacak böyle olacak deniliyordu. Kaç ay geçti üstünden hala bir ilerleme göremiyoruz. Benim nikah tarihime kalmış 3 ay oraya saçma sapan en fazla 6 ay en az 2 ay kalacak şekilde diye...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Nusret
Nusret

Salı günü aile destek ödemesi yattı gözüküyordu. Hesabıma aktar dediğimde hata verdi. PTT ye gittim ve hesabınıza aktarmisiniz dediler. Hesabımda öyle bir para gelmedi. E-Devlet'ten baktığımda ödemeniz hazır gözüküyor. Lütfen yardımcı olun.

Selda
Selda

Iban ve kisi ismi aynı olması lazım. Zaten uyarı veriyorya farklı ibansa para hesaba geçmez diye. PTT den gidip bir sorun isterseniz elden alin gişeden.

Tuğba
Tuğba

TSK ettim hiç isey yapmama gerek kalmadı PTT'nin ATM'sinden direk çektim aldım

Benzer Şikayet Yaz