13 Nisan 2017

Aile Sağlığı Merkezleri İftiralar, Karalamalar, Abartılar, Profesyonellikten Uzaklık, Çifte Standart

134 numaralı ASM'deki eski Dr. E**B*** uygulamayla ilgili rahatsızlığımı dile getirdiğim için beni şikayet etmekle tehdit etti ve şikayette etmiş, üstelik Ümraniye Toplum Sağlığı Başkanı H**Ş*** ise konuyu hiç bilmediği ve beni hiç tanımadığı halde doktora muayene olmaya gittiğimi, hakaret ettiğimi, psikiyatrik vaka olduğumu, doktorun buna tepki göstermediğini, benim tekrar hastaneye gitmeyi reddettiğimi, vb. şeklinde asılsız, abartılı ve taraflı ifadeler vermiş. Doktor kapıyı kilitleyerek kendisini içeride hüviyetinden yoksun bıraktığımı iddia etmiş. Sözde kapıyı hastaların zoruyla açtığımı söylemiş. Beni deli ve saldırgan gibi göstermeye çalışmış. Oysa kendisi arkamdan polis çağırmış. Avukat çağrılırken bile polis avukata hakaret konusu olduğunu söylemiş, avukat geldiğinde okuyunca gerçeği ve konuyu net bir şekilde anladı. Doktor uzman olmadığı halde bana psikiyatrik teşhis koymuş.

Şenay 1.572 Okunma

Cevaplar

  • Şenay06 Aralık 2017

    Polisin kimi çağırıp çağırnadığını ben bilemem çok şaşırmıştım polis arkamdan çağrıldığını söyledi. Oradaki personelle hiçbir tanışıklığım ve bağlantım yok görsem tanımam bıke muhtemelen görmemişimdir çünkü onlarla çok yakın bir diyaloğun hiç olmadı sadece ilk aradığımda doktorun bana hastasınız diye bağırdığını hatırlatıp duymadınız mı kendimi çok kötü hissediyorum nereye bildirebilirim şeklinde konuştum ki öncesinde halk sağlığını ve sabımı aramıştım tekdeki bayan kimdi bilmiyorum ama cevap veremedi ve sesi çok şaşkındı. Garip tuhaf yalan yanlış ifadeleri görünce Söke olup böyle bir şey yok bunlar nereden nasıl çıktı diye merak ettiğim için aradığımda ise Dr. La telde görüşüp sonra bana buraya hiçbir ilişkinin yok burayı ararsanız şikayet ederiz diye gene şikayetle tehdit edildim sanırım varlığım bile şikayet nedeni ağzımı açmak bile suç ve her şeyi istedikleri gale getiriyorlar peş!

  • Şenay09 Ekim 2017

    Doktorun bir çok doktorda olduğu gibi Tükenmişlik Sendromu olabilir zira bana zerre kadar tahammülü yoktu. Açıklama yapmadı, sorularıma tepki olarak yerinde tepinerek ''Beni yeniden! Erenköy'e göndereceğini'' söyledi. Diğer ASM doktorum son derece aklı başında, kısa, az ve öz, net açıklamalar yapan ve beni çok doğru yönlendiren bir kadın. Dr. E** Beyin beni yönlendirdiği alt kat beni ehliyet vermiyoruz diyerek geri çevirdi, ben toplumda her türlü şiddeti görüp sorun yaratan bir çok insanla karşılaştığım halde Dr. E** B** benim toplumda sorun yaratabileceğimi iddia etmiş, asıl hastasına bu şekilde davranarak toplumda sorun yaratan kendisidir çünkü ruh ve beden sağlığıma çok ciddi şekilde zarar verdi. Beni hiç tanımıyor ve kendisi ile hiçbir şekilde iletişim kuramadım, şiddete uğradığımı bildirdiğim halde ağrıyan kolumla ilgili hiçbir müdahalede de bulunmadı ve buna ilgisiz kaldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön