03 Eylül 2015

Aile Hastanesi Radyoloji Uzmanı!

01.09.2015 tarihinde annemi safra kesesi taşı şikayeti ile hastaneye götürdüm. Genel Cerrah ultrason istedi. Ultrasona girdikten sonra gayet lakayt tavırlı bir doktor içeri girdi. Kontrole başladı bir süre sonra ultrasonda çok önemli bir şey görmüş gibi hastalık hakkında sorular sormaya başladı. Bu sorular; "ne kadar yaşadın, iyi yaşadın mı bari" diye devam etti. Sanki kanser bütün vücudu sarmış da sayılı zamanı kalmış gibi yorumlar yapıyordu ki biyopsi bile yapmadan bu kararı nasıl verdi?

Annemin bir günde çöktü yaşayacak hali kalmadı. Bana hayatıma son vermek istiyorum bile dedi. Ailem yaşadığı acıyı anlatmak bile istemiyorum. Hakkımızı mahkemede arayacağız. Başka insanlar da zarar görmesin!

Özge 3.054 Okunma

Cevaplar

  • Özge03 Eylül 2015

    Konu hastaneye iletilmiş. Biraz önce radyoloji biriminde anneme yapılanları anlatıyodum güvenlik ve bir hasta ilişkileri danışmanı yanıma gelip diğer müşterilerini etkilemem gerektiğini buyurdular. Zaten annemdenkanser araştırılması Yapılıyor tetkikler devam ediyor. Bir de maruz Kaldığımız davranışlara bak. Tetkiklerimiz bitsin bu hastaneye adım atmam.

  • Aile Hastanesi Temsilcisi03 Eylül 2015

    3635232nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.  Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön