AIG Sigorta Sanırım Benimle Dalga Geçiyorlar!

Tuğçe G. |

Gold Teknoloji Marketleri'nden almış olduğumuz telefon için kasiyer bin bir övgü ile bana tablet bilgisayar için yaklaşık 220 TL karşılığında kasko yaptırmaya ikna etti. Yaklaşık 7 ay sonra zorla telefonum çalındı.

Gold Teknoloji Marketleri mağazasına faturamı ve polis ifade tutanağını olayın olduğu günün ertesi sabahı hemen mail attım (23.02.2016) 1 haftadır gün aşırı aradım en kısa zamanda geri döneceklerini söylediler ve kesinlikle geri dönüş yapmadılar.

Bugün tekrar aradığımda evraklarımın ulaşmamış olma ihtimalini söylediler. Sanırım benimle dalga geçiyorlar. Telefonum çalındı mağdurum mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  14:57

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır.

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AIG SİGORTA A.Ş.

  Müşteri İletişim Merkezi

 • 01 Mart
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.