AIG Sigorta Kelime Oyunları Mağdur Etti...

İsmail S. |

Yaklaşık 8 Ay önce Ankara'da Acity AVM'de bulunan Teknosa'dan, 800 TL'değerinde Samsung Tablet aldım. Ürünü satan arkadaş kırılması durumunda veya tabletin başına herhangi bir şey gelmesi durumunda, hatta şu kapıdan çıkın kırın getirin değiştirilir, gereken işlem yapılır gibi satıcı niteliğinde bir çok şey söyledi ve 190 TL'değerinde kasko yaptırdı. Oğlum tabletin dış ekranı çatlattı ve şubeye gittim durumu anlattım AIG Sigorta firmasına yönlendiler.

20 iş gününden sonra mesaj geldi, ürün onarıma müsait değildir tarafınıza 470 TL hediye çeki tanımlanmıştır. Birisi bunun bana şaka olduğunu söylesin ya yemin ederim şoklar içerisindeyim. Şubeye gidiyorum sigorta firması ile görüşün diyorlar, AIG Sigorta firmasını arıyorum Teknosa'nın söyledikleri bizi ilgilendirmez diyor. Şimdi ben ürünü Teknosa'dan aldım, ürünü satan arkadaş 4 yıllık kemik çalışanlardanım diyor. Ama asılsız!

Etiketler :

Ödeme Yapmama Tedavi Kapsamı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:44

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır.

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AIG SİGORTA A.Ş.

  Müşteri İletişim Merkezi

 • 19 Ağustos
  16:04

  ŞİKÂYET KABUL MEKTUBU

  AIG GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  Maslak Mah.Eski Büyükdere Cad.
  No:27 Orjin Plaza Kat:6-7 Sarıyer / İstanbul

  Şikayetçi Adres : sayan217@hotmail.com
  Tarih: 19.08.2016


  KONU: 18.08.2016 Tarihli Şikayetiniz

  Sayın İsmail S.,

  Uzatılmış Garanti Poliçeniz ile alakalı 18.08.2016 tarihinde şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz için teşekkür ederiz.

  Bizimle iletişim kurmanıza neden olan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı eklemek isteriz.

  Uzatılmış Garanti Poliçeniz kapsamında yaşadığınız hoşnutsuzluktan dolayı özür dileriz. Yaşadığınız sorunla ilgili kapsamlı bir incelemeye başladığımızı bildirmek isteriz. İnceleme tamamlandığında çözümü bildirmek üzere sizinle tekrar irtibat numaranızdan veya e mail yoluyla 7 gün içinde iletişime geçeceğiz.

  Şikâyetiniz ile ilgili gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

  Bu sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için gereken çabayı göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Tüm sorularınız için 444 12 44 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  AIG SİGORTA A.Ş.

 • İsmail S.
  18 Ağustos
  23:43

  Mantığa aykırı davranıyorsunuz.
  800 TL aldığım ürün. (sadece ekranı çatlak çalışmayan aksamı yok)
  190 TL kasko bedeli
  toplamda 990 TL ediyor. Sorun yaşıyoruz kasko diyor ki %60 iade yaparım. Yani 470 liraymış şimdi benim kaskoya verdiğim ücret 190 TL'deilmi.
  470 (tanımlanan çek) -190 (kaskoya verdiğim para) =280 TL iade edilmiş oluyor ya neyin kafasını yaşıyorsunuz? Bunu mantığınız alıyormu? Ürünümü bu şekilde ben kendim satmaya çalışsam daha fazlasına satarımya ayıp yaptığınız.