05 Ekim 2016

AIG Sigorta  İkame Araç Aynı Segment Değil...

AIG Sigorta'dan Volvo S6 0 D3 Otomatik aracıma kasko sigortası yaptırdım. Aracımın tamir nedeni ile serviste kaldığı süre boyunca aynı segmentte eşdeğer araç verilmesi kapsam dahilinde. Sigorta tarafından eşdeğer araç olarak 76.000 km de Manuel Fluence araç tahsis edildi. Hem sigorta firmasını hem aracı tahsis eden Zeplin Car firmasını defalarca arayıp haklı talebimi ilettim. (Zeplin Car'ı ertesi gün 5 kere aradım) Sürekli talebiniz alındı size dönüş yapılacak denilmesine rağmen bir dönüş yapılmıyor. AIG Sigorta'yı son aramamda gerekli değişikliğin yapıldığını ve Skoda araç verileceğini belirttiler. Bu aracın da aynı segmentte olmadığını belirtince şikayetinizi alalım şeklinde bir şikayet kaydı bıraktım. Kasko yaparken araca göre fiyat belirleyip ikame araç gerekince bu şekilde bir yaklaşım gerçekten ayıp. Ben firmaların peşinde koşup hakkımı aramak zorunda bırakılıyorum.

Omer 2.484 Okunma

Cevaplar

  • Gulf Sigorta Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AIG SİGORTA A.Ş.

  • Gulf Sigorta Temsilcisi06 Ekim 2016

    ŞİKÂYET KABUL MEKTUBU AIG GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Maslak Mah.Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Plaza Kat:6-7 Sarıyer / İstanbul Şikayetçi Adres : [email protected] Tarih: 06.10.2016 KONU:04.10.2016 Tarihli Şikayetiniz Sayın Ömer Küçüksavaş; Kasko sigorta Poliçeniz ile alakalı 04.10.2016 tarihinde şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz için teşekkür ederiz. Bizimle iletişim kurmanıza neden olan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı eklemek isteriz. Kasko sigorta Poliçeniz kapsamında yaşadığınız hoşnutsuzluktan dolayı özür dileriz. Yaşadığınız sorunla ilgili kapsamlı bir incelemeye başladığımızı bildirmek isteriz. İnceleme tamamlandığında çözümü bildirmek üzere sizinle tekrar irtibat numaranızdan veya e mail yoluyla 7 gün içinde iletişime geçeceğiz. Şikâyetiniz ile ilgili gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Bu sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için gereken çabayı göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Tüm sorularınız için 444 12 44 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, AIG SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Danışmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön