AIG Sigorta Beceriksiz Bir Firmadır.

Emrah E. |

Geçen yıl Teknosa'dan iPhone 6 Plus telefon aldım. Ürünü AIG Sigorta ile kasko yaptırdım. Ürünün bu sene ekranda çizik oluştu. AIG Sigorta denilen beceriksiz şirkete yolladım. Çizik giderildi fakat bu sefer telefonun dokunmatik hassasiyeti oluştu. Aradım tekrar yollamamı söylediler. Tekrar yolladım dokunmatik yapılmıştı fakat bu sefer ön ve arka kameralarda video çekerken sessiz çekmeye başladı. Paramı geri istedim. Sonuçta AIG Sigorta diye ama kullanılmayacak durumda olursa o şekilde para iadesi yapılır derdiler. Artık tekrar yollayıp telefonun iyice yıpranmasına gerek yok. Yollasam bu sefer başka bir sorun çıkacak.

Çarşıdaki herhangi bir esnafa 100 TL'ye yaptırabilirdim telefonu. Bunlar beceriksiz işe yaramaz ve tamamen insandan para almaya çalışan bir şirket. 3000 TL'lik telefon şimdi satsam 500 TL etmeyecek.

Etiketler :

Haksız Ekspertiz Raporu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır.

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AIG SİGORTA A.Ş.

  Müşteri İletişim Merkezi

 • 16 Eylül
  14:49

  ŞİKÂYET KABUL MEKTUBU

  AIG GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  Maslak Mah.Eski Büyükdere Cad.
  No:27 Orjin Plaza Kat:6-7 Sarıyer / İstanbul

  Şikayetçi Adres : emraherkan15@gmail.com
  Tarih: 16.09.2016


  KONU: 10.09.2016 Tarihli Şikayetiniz

  Sayın Emrah E.;

  Uzatılmış Garanti Poliçeniz ile alakalı 10.09.2016 tarihinde şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz için teşekkür ederiz.

  Bizimle iletişim kurmanıza neden olan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı eklemek isteriz.

  Uzatılmış Garanti Poliçeniz kapsamında yaşadığınız hoşnutsuzluktan dolayı özür dileriz. Yaşadığınız sorunla ilgili kapsamlı bir incelemeye başladığımızı bildirmek isteriz. İnceleme tamamlandığında çözümü bildirmek üzere sizinle tekrar irtibat numaranızdan veya e mail yoluyla 7 gün içinde iletişime geçeceğiz.

  Şikâyetiniz ile ilgili gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

  Bu sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için gereken çabayı göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Tüm sorularınız için 444 12 44 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  AIG SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi.