Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aidata Bilişim Tabletin Ekran Gitmesi Aşırı Kasma Donma

profile
30 Nisan
43

2020 senesinde okulun verdiği markası Aidata tabletin ekranında çizgiler oluştu ve bazen geliyor. Ekrana dokunduğumuzda geri çizgiler geliyor. İzmir'de teknik servisiniz var mı? Yazacak bir şey yok.

Aidata Bilişim Logo
04 Mayıs 09:13

Benzer Şikayetler

Aidata Tablet İç Ekran Kırıldı

profile
1 hafta önce
83

Aidata tablet 1061 tabletim teknik servis yolladım PTT ile yollamadan önce müşteri hizmetleri aradım dediler. Size kod vereceğim i kod ile yerimizi bulabilirler diye yolladım 10-15 gündür halen bir haber yok en kısa süre de cevaplarsanız sevinirim. İyi günler

Aidata Tablet Kendi Kendine Bozuldu

profile
4 hafta önce
354

Aidata tabletim kendi kendine bozuldu Tabletin dış ekranında sıkıntı yok ama iç ekranında renkli renkli şeyler var ve tabletim açılmıyor. Aidata tablet hiçbir hasar görmedi, hasara uğramadı arkadaşım da sizi önerdi umarım sorun çözülür çünkü derslerime giremiyorum. Tabletin şarj yerinde sıkıntı yokt...

Aidata Tablet Ekran Gitmesi

profile
23 Ağustos
424

Okulun bana verdiği tablete ait olan tabletin birden ekranı gitmişti. Çok fazla kullanamadım. Ağrıda oturuyorum, tamir ettirecek bir servis bulamadım. Uzun zamandır kullanamıyorum. Tablet açılmıyor. Tamir ettirmek için ne yapmalıyım, lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

1

Aidata Tablet Bir Anda Kapandı.

profile
26 Temmuz
695

Benimde tabletim gayet iyi çalışıyordu mavi ekran verdi taktım. Hala mavi ekran veriyordu. Reset atmadım şarja yeniden taktım olmadı. Her yöntemi denedim ama açılmadı size göndersem nasıl gönderebilirim acaba? Kendim evde bir şeyler yapabilir miyim. Bu arada devletin verdiği tablet. Saygılar.

Aidata Tablet Bir Anda Kapandı.
1 Destek

Aidata Bilişim Tablet Tamiri İle Bakımı

profile
22 Temmuz
770

İç ekran kırık açma kapama düğmeleri bozuk başka elektronik cihaz tamir bakım merkezlerine gönderdik 3-4 ay kaldı yalnız herhangi bir sonuç alamadık. Daha önce aidata servisine ulaşmaya çalıştım fakat bir türlü ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 55 sa 22 dk
Benzer Şikayet Yaz