Aidata Bilişim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Tablet Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Aidata Bilişim Tablet Oyun Oynarken Çöküyor

267
Berkan
Berkan 09 Mart 21:50

Aidata tabletim okuldan verilen tablet wi-fi çekmiyor dibine. Girince çekiyor tamam bu düzeltilebilir bir şey anlarım ama tablet oyun oynarken 1 saat sonra ses takılıyor ve çöküyor, sonra 20 dakika kendine gelemiyor sonra kapanıyor ve açılıyor. Lütfen yardımcı olun.

Aidata Bilişim Logo
Aidata Bilişim23 Mart 09:37
Tablet Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
103
1 hafta önce

Aidata Bilişim Aidata Alim 10 Ekran Fiyatı

Olulun dağıttığı Aidata alim 10 1061 tabletim var. Bu tablet hiçbir darbe veya hasar almamasına rağmen iç ekranı kırıldı. Ve bu sorunu ben değil çoğu kişi yaşıyor. Bu sorunun çözülmesine yönelik bir hareket dahi yapılmadı. Tabletin iç ekranı ve dokunmatiğinin yaptırmanın maliyeti ne kadardır? Cevapl...

Aidata Bilişim Aidata Alim 10 Ekran Fiyatı
Aidata Bilişim Aidata Alim 10 Ekran Fiyatı
profile
256
3 hafta önce

Aidata Bilişim Tablet Kendi Kendine Kapandı Açılmıyor

Okulun verdiği tableti kapatıp kullanmadığım için kaldırmıştım. Ben kaldırırken sorun yoktu, aradan 3 ay gibi bir süre geçti. Tableti geri çıkardım ama açılmıyor. Benim tarafımdan hiçbir zarar gelmedi, kendi kendine kapandı ve şu an açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

  • profile
1 Destekçi
profile
134
27 Nisan

Aidata Bilişim Tablet Sensörlerindeki Sorun.

Merhaba tablet sensörlerinde bir sorun var sanırım ekranı otomatik döndür yaptığımda dönmüyor ayrıca Turkcell gibi uygulamalarda Salla Kazan yapıyorum olmuyor tablet salladığımda Herhangi bir tepki vermiyor. Lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım bilmiyorum.

profile
187
25 Nisan

Aidata Tablet Ekranın Yarısı Çalışmıyor.

Aidata alim tablet ekranı yarısı siyah oldu ve ekrana basılmıyor hatasından dolayı farklı tarihlerde 3 sefer teknik servise aynı arızadan gönderildi. Yapıldı deniyor ancak bir müddet sonra yine aynı arızayı vermeye başladı. Yine teknik servise 324849 kayıt numarası ile gönderdim. Farklı sebepler bel...

profile
92
21 Nisan

Aidata Bilişim Alim Tablet Şarj Olmuyor!

Aidata alim tablet şarj olmuyor, en fazla yüzde 80 oluyordu Ve bu seviye gün geçtikçe düştü ve sıfıra indi. Önceki şikayetimde kutusu yok yazmışım ama var garantisi bitti yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Arada sırada 20 şarj oluyor!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .