19 Ağustos 2016

Ağva Club Grand Becassier Hiç Memnun Kalmadım.

-Odalar rutubet kokuyor,
-Banyolar eski ve pis,
-Havuz kokuyor ve pis,
-Servis çok yavaş, garsonlar saygısız,
-Akşam yemek siparişim 1,5 saatte geldi,
-Saat 10'dan sonra müzik yasak...
-Tüm bunlar karşısında rahatsızlığımızı belirtip şikayetçi olduğumuzda da işletmeci bize hakaret etti üzerimize yürüdü ve parasını peşin ödediğimiz otelden kovulduk.
-Az daha kalıp dayak yememek için apar topar otelden ayrılmaya çalışırken konaklama ve kahvaltı hakkımızdan peşin ödediğimiz halde vazgeçip giderken akşam yemeğini ödemeden mi gidiyorsunuz diye otoparkta esir alındık, otelden çıkmamızı engellendiler.
-Hayatımda böyle saygısızlık görmedim 2-3 kişi otel açmış biz de bilmeden gittik. Hafta sonumuz mahvoldu, paramız yandı ve can güvenliğimiz tehlikeye atıldı.
-Konuyu belgeleriyle adli makamlara taşıyoruz mahkemede adalete hesap verecekler!

Ömer 780 Okunma

Cevaplar

  • Club Grand Becassier Temsilcisi08 Eylül 2016

    HAVUZUMUZ GAYET TEMİZ GARSONLARIMIZIN HEPSİ ELİT GARSON VE HİÇ BİR MÜŞTERİDEN BUGÜNE KADAR ŞİKAYET GELMEDİ MÜZİK RESTORANT ACIK OLDUGU SURECE ACIK RAHATSIZLIKLARINI GARSON ARKADASLARIMIZA HAKARET EDEREK BELİRTİLER GARSON ARKADASLARIMIZ YINE DE EFENDILIKLERINDEN TAVİZ VERMEDİ OTELIMIZDEN AYRILMAYI KENDILERI ISTEDI KIMSE KIMSEYI KOVMADI AKSAM YEMEGINI ODEMEDEN GITMEK ISTEDILER BIZDE ÜCRETİ TALEP ETTIK CAN GUVENLIKLERIYLE ILIGILI HIC BIR SORUN YASANMADI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön