Agt Kurye (aynigunteslim.com)  Zamanında Teslim Edemiyor

Serap Serap2 hafta önce

Amazon sitesinden 12.02.2020'de ertesi gün teslimat seçeneğiyle express teslimat ücretini ödeyerek bir sipariş verdim. 13.02.2020 günü sabah 9:35'te kargomun 12:30 'a kadar teslim edileceğine dair Agt Kurye'den bir SMS aldım. Akşam saatlerinde kargo hala teslim edilmediği ve kargo takip sayfasında dağıtımda göründüğü için kargo takip sayfasındaki kurye numarasını aradım fakat ulaşamadım. 

bunun üzerine kargo şirketini aradım onlar da kuryeye ulaşamadıklarını söylediler ve başka bir bilgi vermediler. Amazon müşteri hizmetlerini aradığımda saat 20:00 a kadar teslim edileceğini söylediler fakat yine teslim edilmedi. 

Tekrar Amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde bu kez 22:00' a kadar teslim edileceğini, edilmezse ertesi gün muhakkak teslim edileceğini söylediler, hala gelen giden yok ve asla saat sabah 5 ten bu Yana kurye dağıtımda görünen siparişin ne zaman teslim edileceğiyle ilgili Net Bir bilgi verebilen yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Merhaba, şikayetiniz çözüldüğü için şikayet statünüz kapatılmıştır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tekrar yardımcı olmak isteriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler