sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Agt Kurye (aynigunteslim.com) Ürünü Getireceğiz Diye SMS Atıp Hiçbir Şey Getirmedi

Kerem Kerem22 Kasım 2020 03:10

İsmi aynı gün teslim ama böyle acemi firma görmedim. Aydın'da ki kargo yol üzerindeki Bursa'ya gelmek için önce İzmir sonra İstanbul sonra Bursa yaparak geliyor. 17 Kasım'da kargoya veriliyor 21 Kasım'da Bursa'da saat 11:20 de size geleceğiz diye SMS ve mail atılıyor. Tüm gün eve hapis oldum ha geldi ha gelecek diye sözde adı aynı gün teslim firmanın adı. 

Saat 22:43 de kurye dağıtımda diye hayatımda gördüğüm en komik yalanı atıyorlar. Yoğunluk varsa ne diye sabahtan kargonuz gelecek diye SMS atıyorsunuz. Seyahate çıkacağımı söyleyerek 20 kasımdan beri müşteri temsilcisini 3 kez aradım, tamam geldi, ha gelecek diye oyaladilar getirmediler. Bundan sonra da kapı duvar olur. 

Trendyol Express ile ortak çalışan bu firma adı aynı gün teslimi bırak aynı hafta bile teslim etmeyen bir kurye firması. Bir daha Trendyol dan özelikle başka firmaya vermesini isteyerek satın alırsam alırım. Aydın Bursa arası 4 günde kargo gelemiyor vay be Google'dan bakınca yürüyerek bile 3 gün süren mesafede bir türlü kargoyu getiremiyorlar! Tercih şansım olsaydı nakliyat olarak hiçbir şeyi emanet etmezdim!

  • - Görüntüleme
full-star full-star empty-star empty-star empty-star
2/5

Cevaplar

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Logo AGT Kurye (aynigunteslim.com) 24 Kasım 2020 11:05

Merhaba, Paketiniz teslim edildi. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. SAYGILARIMIZLA

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Logo AGT Kurye (aynigunteslim.com) 23 Kasım 2020 10:47

Merhaba, Gönderinizin en kısa sürede teslimi için aksiyon aldık. SAYGILARIMIZLA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler