Agt Kurye (aynigunteslim.com) Teslimatta Sorun Çıkarıyor

Betül Betül12 Ekim 21:14

Trendyol'dan 21 Eylül günü piyasaya göre daha uygun diye iPhone11 siparişi verdim. Ekim 11 oldu hala elime ulaşmadı. Ne Trendyol bir çözüm buluyor ne Agt kargo. AGT'yi aradığımda barkodda bir sıkıntı olduğu gönderimi göremediğimi söylediler şoka girdim kargom kayıp mı edildi yani böyle sorumsuzluk olmaz.

Anlaştığı kargo şirketini yönetemeyen Trendyol ayrı kötü, aynı gün teslimat diyen kargo şirketi gönderiyi kaybederek ayrı rezillik çıkarıyor. Küçük meblağlar olsa neyse asla elektronik cihaz falan almamak lazım. Konuşabilmek zaten zorken ulaştığımda da bir iki haftaya gelir demeleri yani nerede olduğunu bilmemeleri ayrı skandal. Trendyol gönderi teslim olmadan iade de almıyor. 1 ay daha beklerim böyle giderse.

  • - Görüntüleme
  • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Betül 20 Ekim 20:46

Teslim edilmedi utanmadan bir de teslim edildi kaydı düşüyorsunuz tamamen sahtekarlık

Merhaba, Paketiniz teslim edildi. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. SAYGILARIMIZLA

profile-icon Betül 12 Ekim 21:20

İnşallah yaparsınız teslimatı, 20 gün dolduktan sonra Tüketici Hakları'na başvurum mümkün, kendim avukat olarak bilgi sahibiyim bir kargonun gönderilmesi bu kadar süremez çünkü arada eksik ve kayıplarınız mevcut demek ki

Merhaba, Gönderinizin durumunu kontrol ettiğimizde sevk aşamasında olarak gözükmektedir. Gönderiniz bölgeye ulaştığında öncelikli olarak teslimat sağlanması adına yönlendirme kaydınız oluşturulmuş olup tarafınıza en kısa sürede arama sağlanarak teslimat yapılacaktır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Atiye 13 Ekim 11:06  

    Aynısını bana da yaptılar meblağ az ama sorun aynı transfer süreci 1 aydır bitmedi. Bu hafta da gelemesse Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım 2 firma için de.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler