AGT Kurye (aynigunteslim.com) ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Teslim Etmedikleri Ürünü Teslim Ettik Diyorlar

579görüntüleme
Mehmet
Mehmet 04 Kasım 2020 22:53

Trendyol'dan 16 eylülde alınan ürünü önce teslim etmemekte direndiler. Ardından Trendyol ile yapılan mükerrer telefon görüşmeleri sonunda sistem üzerinden 4 ekimde ürünü teslim etiklerini göstermişler. Firma ve Trendyol ile yaptığım telefon görüşmesinde ürünün teslim alınmadığını anlatmaya çalıştım. 2 hafta sonra kapıyı bir çocuk çaldı. Kargo firmasından olduğunu söyledi. Ürünü getirdiğini belirtti. Ürünü iade sürecini başlattığım için ürün eslim alınmadı. Durumu Trendyol'a bildirdim. Trendyol agt kuryeyi aramış. Kurye teslim ettiklerini söylüyormuş. Beşinci kez almadığımı söyledim. Bakalım kaçıncı kezde anlaşılacak kurye firmasının hatalı olduğu ve benim ürünü teslim almadığım. Aslında çok basit çözümü. Sürece bak, resmi belgeler incele her şey ortaya çıkar.

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Logo
AGT Kurye (aynigunteslim.com)05 Kasım 2020 11:15

Merhaba, Paketiniz firmaya iade olmuştur;Konu hakkında firmanın müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekmektedir. Saygılarımızla

Mehmet
Mehmet08 Kasım 2020 22:00

Paket firmaya iade olduğunu hangi bilgiye dayanarak yazdığınızı merak ediyorum. Ürünün ne olduğunu biliyor musunuz? Lütfen komik olmayan şakalar yapmayın.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler