AGT Kurye (aynigunteslim.com)  Personeli İşini Düzgün Yapmıyor!

Gökhan Gökhan3 hafta önce

Papara üzerinden almış olduğum kartın iki hafta geçmesine rağmen halan tarafıma teslim edilemedi kurye ilk seferinde kendi bölgesi olmadığını belirterek kartı iade etti daha sonra benim bulunduğum bölgeye bakan kurye tarafından kartın tarafıma teslim edileceği belirtildi ben de çağrı merkezini arayarak kartın hangi gün teslim edileceğini sordum.

Kartın en geç cumartesi günü teslim edileceği bilgisini aldım hafta sonu Kendilerine verdiğim adreste bulunmayacağım Ve teslimatın pazartesi günü yapılması istediğini bildirdim ancak pazar günü tarafıma yine eski kuryeden. Mesaj geldi mesajda ise adresimin güncel olmadığı yazıyordu ilk seferinde kendi bölgesi olmadığını ikincisindeyse adresin güncel olmadığını söylüyor mesajda yazan telefonu aradığımda gayet lakayıt bir ses tonuyla pazar günü beni neden rahatsız ediyorsunuz ben evde dinleniyorum diye cevap veriyor. Madem pazar günü teslimatınız yok neden adres güncel değil diye bilgi giriyorsun. Dediğimde ise telefonu suratıma kapattı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Merhaba,Gönderiniz iade biriminde acil sevki ve teslimi konusunda aksiyon alındı.en kısa sürede sonuçlandırılacaktır.Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler