sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Agt Kurye (aynigunteslim.com) Kargonuz Teslimata Çıkarılmıştır Diyor

Utku Utku23 Ekim 19:49

Papara card almıştım ve ayın 15'inde gelecek deniyordu fakat 8 gün gecikmesine rağmen hala gelmedi ve dün SMS olarak kargonuz teslimata çıkartılmış ancak teslim edilememiştir. Diye mesaj geldi bunun üzerine siteye baktım ve ziyaret edildi yazıyordu ayrıca diğer gün bir daha adresinize gelinecek diyordu. Ha tabii ki bugünde gelmedi, ayrıca dün beni kimse aramadı, gün boyu evdeydim zaten eve gelip bulamamış olma ihtimali yok. Anlattıklarım derdimi anlamanızda yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Gelişme :

25 Ekim 16:31

Bayağıdır Papara kartı bekliyorum artık kaç gün olduğu umurumda değil bu kargo gelmediği için benim Bolu'da gidip kargomu kendimin alabileceği bir yer var mı acaba gidip kendim almak istiyorum artık

.,.,.,.,.,.,.,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Merhaba, Kartınız teslim edildi. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. SAYGILARIMIZLA

Merhaba , bilgilerinize ulaştık. Gönderinizin durumunu kontrol ettiğimizde Dağıtım Bölgesinde olarak gözükmektedir. Yönlendirme kaydınız oluşturulmuş olup tarafınıza en kısa sürede arama sağlanarak teslimat yapılacaktır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Zafer 24 Ekim 13:02  

    Kısa süre dediklerine bakmayın, zaman kavramı onlarda farklı çalışıyor. Yani bizdeki 30 gün onlarda 1 güne tekabül ediyor. İsimlerindende anlaşılacağı gibi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler