AGT Kurye (aynigunteslim.com) Kargom Nerede Kimse Bilmiyor

Ayşe Ayşe13 Ekim 14:46

1 ay oldu neredeyse Trendyol'dan tek seferde verdiğim siparişlerimin Agt Kurye teslimli haricindekilerin hepsi geldi fakat agt nin teslim edeceği kargo 19 eylülden beri hareket bile görünmüyor. Arıyorum ulaşamıyorum nasıl bir şirket anlamış değilim. Nereden geliyorsunuz niye hala kargom elime ulaşmadı sorun ne zaman çözülecek!

Gelişme :

15 Ekim 12:40

Her şeyin yazdığı kargo takibinin fotoğrafını attığım halde ilgilenmediler Inanin vaktim olsa hukuksal olarak şikayetçi olurdum bu firmadan resmen dalga geçiyorlar böyle bir şeyle karşılaşmadım daha önce Şaşkınlık içindeyim!

13 Ekim 14:46

Dün beni Trendyol müşteri temsilcisi arıyor mağduriyetiniz için özür dileriz kargonuz bugün teslim edilecek diye ama gelmiyor. Bugün ben tekrar arıyorum gelecek dediniz ama gelmedi diye iade işlemi başlatılmış görünüyor diyorlar. Neye göre iade yapıyorsunuz siz ya kafanıza göre iade mi yapılır ne hakla! Ben evden dışarı adım bile atmadım günlerdir kargo gelecek diye Agt Kurye 1 aydır ne yaptığını bilmedikleri kargomu 1 ayın sonunda kafasına göre iade ediyor. Ne güzel meslek etikiniz var sizin bravo!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ayşe 13 Ekim 22:23

Resmi ekledim bakabilirsiniz

profile-icon Ayşe 13 Ekim 22:19

Addax firması gondericekti

Merhaba, Gönderi tarafımızda bulunmamaktadır, farklı bir firmaya iletilmiş olabilir. Firmanız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

profile-icon Ayşe 13 Ekim 20:27

651010234 Trendyol

Merhaba, Gönderi takip numaranızı ve Gönderici Firmanızı paylaşmanızı rica ederiz. SAYGILARIMIZLA

profile-icon Ayşe 13 Ekim 14:56

18 Eylül de agt ye verilen kargom tam 25 gündür gelemiyor ve 25 günün sonunda kafalarına göre iade ediyorlar. Ali expresten falan alışveriş yapmadım ne demek 1 aydır yolda kargo!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler