Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Eve Gelmeyen Kargo Mu Olurmuş?

Arzu
19 Haziran 18:00
275

Aldığım şeyler asla gelmiyor. Bu kargo şirketi zaten çok kötü. Her şey geç geliyor nasıl bu kargo şirketi ile anlaşma yapıyorlar hiç anlamıyorum. Ya hadi diyelim bayram vardı 3 gün geç geldi falan da 14 Haziran Cuma günü Gratis'ten aldığım şeyler gelmek bilmedi. Cidden artık yeter ya! Çok kötüsünüz kendinize bir çeki düzen verin. Kargom 6 gündür ortalıkta yok. Ya hadi 3 gün bayram tatili deyin diğer 3 gün? Nerede bu kargo Allah aşkına? Bir de takip numarasını aratınca böyle bir kargo bulunamadı diyor. Kendi sitesinden de arattım ama yok çıkmıyor. Böyle bir kargo yok diyor. Bu da sorumsuzluğunuzun bir göstergesi bence.

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Eve Gelmeyen Kargo Mu Olurmuş?
AGT Kurye (aynigunteslim.com) Eve Gelmeyen Kargo Mu Olurmuş?

Gelişme
Gelişme

22 Haziran 22:05

Ürünlerim 11 gün sonra elime ulaşmış olacak... Hızınız ve güvenirliğiniz için teşekkürler AGT Kurye. Kargom 2 gündür kuryenin üzerinde maşallah o ülkeyi kuşatıyor herhalde gelmek bilmedi. Artık kargomu yollayın ya lütfennnn Allah rızası için yollayın vallahi her yerden 5 yıldız vereceğim. 14 haziranda sipariş verdim. Bana 21 haziranda geleceği söylendi tabi yanında geciktiği için özür mesajı yollandı. Daha sonra bu 24 hazirana alındı niyeymiş efendim kargom eve gelmemiş. Halbu ki kargom kuryenin üzerinde olarak gözüküyor. Tabi yine özür mesajı yolladılar sanki çok ihtiyacım varmış gibi.

Arzu
19 Haziran 18:02

Bu şimdi düzeltildi. Ya ama kusura bakmayın da bir oohaa demek istiyorum. Kargo en fazla yarın gelebilecekmiş. Yarınla birlikte 7 günlük bir kargo süreci yaşamış olacağım. Sorumsuzluğun da bu kadarı. Kargolarını sahiplenin dedikte bu kadar da değil yani:d

Arzu
20 Haziran 10:38

Ya şaka mısınız acaba? Bu ne ya?

Arzu
21 Haziran 00:39

Bugün gelmedi. Bugün kesin olarak gelmesi gerekiyordu ama yok. Kargom 7 gündür ortalıkta yok. Artık 8. Gün oluyor ama yok. Yeter ya cevapta yazmıyorsunuz.

Arzu
21 Haziran 15:40

Teşekkür ederim zahmet oldu ama neyse artık. Umarım bugün gelir.

Arzu
22 Haziran 00:24

Gelmedi abi gelmedi evet kargomun gelmediği gün sayısı 9. Abi 9 gün neeee maşallah 9 kere maşallah yani. En kötü kargo şirketisiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

AGT Kurye Adrese Gelmeyip Bulamadık Diyor.

Kemal
23 Temmuz 16:33
60

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Gönderimden Haber Yok

Şirin
23 Temmuz 15:12
8

AGT Kurye (aynigunteslim.com) İle Yaşanan Büyük Hayal Kırıklığı

Mustafa
23 Temmuz 14:24
7

AGT Kurye (aynigunteslim.com) 2 Aydır Siparişimi Bekliyorum

Helin
23 Temmuz 13:02
187
Benzer Şikayet Yaz