Agt Kurye (aynigunteslim.com)  Bir Aydır Bekliyorum

Bengü Bengü10 Şubat 10:07

Neredeyse bir ay oldu kart siparişi verdim, kargo firmasının ve kuryenin rahatlığından bir türlü teslim alamıyorum. 6 şubat tarihinde teslim edilmesi gereken kargoyu evde yokum diye 8 Şubata aldırdığım halde (kargoyu alamama ihtimalim kalmasın diye) yine de getirmediler pes. Bugün de bilgilendirme mesajı atıp 19.30-21.00 arası olduğum bölgeye dağıtım yapacaklarını söylediler ve daha 20 dakika geçmeden paketiniz dağıtıma çıkarılmıştır AMA teslim edilememiştir mesajı attılar.  Bir dediğiniz diğerini tutmuyor üstüne müşteri hizmetlerinden de yanıt alamıyorum. Hizmet alamayacaksam o telefon numarası neden var onu da anlamıyorum. Üstüne üstlük görevli kurye de ilk aramamda telefonumu meşgule atıp ikincide bakmaya tenezzül bile etmemiştir. Firma olarak çok saygısızsınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Merhaba, şikayetiniz çözüldüğü için şikayet statünüz kapatılmıştır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tekrar yardımcı olmak isteriz. Saygılarımızla.

Merhaba, Yapılan ziyaret girişinin doğruluğu ile ilgili araştırma kaydı oluşturuldu en kısa sürede teslimi sağlanacaktır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler