AGT Kurye (aynigunteslim.com) ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sevde'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

AGT Kurye (aynigunteslim.com) 7 Günde Teslim Olmayan Kargo!

1.001görüntüleme
Sevde
Sevde 28 Kasım 2020 15:10

Penti'den verdiğim ' 5779****98 ' gönderi numaralı sipariş 21.11.20 tarihinde Agt Kurye olarak geçen kargoya teslim edildi. O günden beri kargom hakkında doğru bilgi alamıyorum. Agt kuryenin sisteminde geçen notlarda iki kere adresin ziyaret edildiği bilgisi var ve kesinlikle yalan! Kuryeye ulaşın seçeneğinden çıkan numarayı aradığımda ben kurye şefiyim, kurye değilim diyen kişiyle iletişim kurmak imkansız. Kendi içlerinde bile birbirine ulaşamayan bir firma. Çağrı merkezine bağlanmak çok zor. Açan kişiler sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp baştan atma derdindeler. Sonuç kargom ortada yok. Acil doğru yalansız bilgi rica ediyorum.

Gelişme
Gelişme

04 Aralık 2020 14:24

21 Kasım tarihinde Penti tarafından Agt Kurye denilen firmaya 5779390198 takip numaralı kargom verildi. Neredeyse iki hafta olacak hala kargom ortada yok. Asla bilgi verilmiyor, dönüş yapılmıyor. Nasıl iğrenç bir firma, nasıl çalışma politikası anlamıyorum. Çağrı merkezi papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor ama sonuç yok. Ürünü teslim edemiyorsanız, bu işi beceremeyecekseniz markaya geri gönderirsiniz iadem yapılır. Acil sonuç istiyorum.

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Logo
AGT Kurye (aynigunteslim.com)28 Kasım 2020 15:13

Merhaba, Gönderinizin en kısa sürede teslimi için aksiyon aldık. SAYGILARIMIZLA

Sevde
Sevde30 Kasım 2020 11:05

Kargom bugün yine dağıtıma çıkarılmamış. Merkeze çok yakın Levent adresine nasıl bu kadar sürede kargom ulaşmıyor anlamıyorum. En geç getiren kargo bile 2 günde ulaştırıyor. Çağrı merkezine artık gidip ben alayım diyorum siz teslim alamıyorsunuz şubeden deniliyor. Ürünler nerede tutuluyor belli bir şube yok mu? Neden sorunuma çözüm alamıyorum?

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Logo
AGT Kurye (aynigunteslim.com)05 Aralık 2020 13:55

Merhaba, Paketiniz teslim edildi. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. SAYGILARIMIZLA

Sevde
Sevde05 Aralık 2020 13:59

Şaka mı bu? Ben kargoyu teslim almadım. Pardon kime teslim ettiniz benim kargomu? Dalga mı geçiyorsunuz siz insanlarla ya. Çözümünüz bu mu?

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler