sta-1-hoverYetersiz Çözüm

AGT Kurye (aynigunteslim.com) 19 Gündür Kargomu Getirmiyorlar.

Tuğçe Tuğçe19 Ekim 10:33

Tübitak tarafında 30.09.2020 tarihinde agt kargoya verilen kargom halen teslim edilmedi. 19 gündür teslimat yapılmıyor. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Kurye telefonlarını açmıyor çağrı merkezi yardımcı olmuyor. Dönüş yapacağız diyorlar fakat asla aramıyorlar kargoda resmi elektronik imzam var bütün lerim aksadı agt tarafından mağdur edildim. Kargo neredeyse gelip alıyım diyorum adres dışında teslim yapamayız diyorlar benim olan kargoyu vermiyorlar. Adrese de getirmiyorlar. Böyle bir hızlı hizmet görmedim. Ben çok zor durumda bırakıldım.

Gelişme :

21 Ekim 20:02

21 gündür kargomu teslim etmiyorsunuz getirmeyecekseniz iade edin gidiyim Kocaeli'ye başımın çaresine bakayım pantolon bluź değil devletin bana verdiği resmi elektronik imzamı getirmiyorsunuz günlerdir oyalıyorsunuz sonuç yok benim işim aksıyor yazılarımı imzalayamıyorum aksiyon aldık diyorsunuz çok güzel aksiyon almışsınız kargo gelmiyor çok vasat bir firmasınız

20 Ekim 11:27

Kargom teslim edilmediği gibi günlerdir firma tarafından oyalanıyorum bugün 20 gün oldu ve teslimat tarihini 26.10.2020 tarihine ertelediler yetkili kimseye ulaşamıyorum Kurye telefona bakmmıyor bu firma insanın aklıyla dalga geçiyor.

19 Ekim 19:52

Kargom teslim edilmediği gibi teslimat tarihini 26.10.2020 ye ertelemiş görünüyorlar resmen dalga geçiyorlar. Acil olarak kargomun teslim edilmesini istiyorum

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Merhaba, Kartınız teslim edildi. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. SAYGILARIMIZLA

profile-icon Tuğçe 27 Ekim 14:16

Kargomu 26 gündür teslim etmediniz ayrıca dün itibariyle teslim tarihini 03.11.2020 tarihine ertelediniz günlerce aradım müşteri hizmetlerinizi defalarca acil kaydı oluşturuldu fakat gereken özen gösterilmedi ve teslimat yapılmadı 26.10.2020 tarihinde dağıtım deposu olarak kullandığınız Keçiören deponuza gittim fakat kapalıydı yandaki dükkandan kuryelerinizin saat kaçta depoda olduğunu öğrendim ve 27.10.2020 sabah erken saatte tekrar deponuza giderek kargomu aldım beni çok mağdur ettiniz iş güvenliğimi tehlikeye attınız kendi çabamla kargomu alabildim hizmet kaliteniz çok kötü bir daha umarım agt kargo ile işim olmaz.

Merhaba , bilgilerinize ulaştık. Gönderinizin durumunu kontrol ettiğimizde Dağıtım Bölgesinde olarak gözükmektedir. Yönlendirme kaydınız oluşturulmuş olup tarafınıza en kısa sürede arama sağlanarak teslimat yapılacaktır. Saygılarımızla.

profile-icon Tuğçe 21 Ekim 19:57

Çok güzel aksiyon almışsınız kargom hala gelmedi bakin ben pantolon bluz beklemiyorum devletin bana verdiği resmi elektronik imzamı bekliyorum ve getirmediğiniz için işim aksıyor bu isin hukuki sorumluluğu var gerçekten çok vasat bir firmasınız.

profile-icon Tuğçe 19 Ekim 12:44

Kartımın bugün içinde mutlaka teslim edilmesini istiyorum.

Merhaba, Kartınızın en kısa sürede teslimi için aksiyon aldık. SAYGILARIMIZLA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler