Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

AGT Kargo İşini Yapmıyor

Melike
16 Mayıs 17:51
252

23 Nisan 2024 tarihinde Türk Telekom'dan yeni modem talep ettim. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede modemimin 5 iş günü içinde kargoya verileceği belirtildi. Ancak kargoya verildiğine dair tarafıma ne bir e-posta ne de bir mesaj ulaştı. Durumunu öğrenmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda, 1 Mayıs'ta kargoya verildiği bilgisini aldım; fakat kargom hâlâ tarafıma teslim edilmedi ve sipariş numarası hakkında herhangi bir mesaj almadım. AGT Kargo'nun bu kadar geç teslimat yapmasını anlayışla karşılayamıyorum. Bugün 16 Mayıs ve kargom hâlâ ulaşmadı. Yaşanan durum hakkında sadece şikayet oluşturuldu.

AGT Kargo İşini Yapmıyor

Gelişme
Gelişme

20 Mayıs 14:22

Aksaray da olan kargom 1 mayıstan beridir AGT Kurye de sanırım bu isim şaka olsun diye konuldu 20 gündür modem bekliyorum AGT kuryeden. 17 mayısta teslim edeceğiz diye mesaj geldi sanırım atılan mesajı unuttunuz bugün 20 Mayıs hala ortada yok bari telefonlara cevap verin.

17 Mayıs 15:39

AGT kargo şirketi 1 mayısta teslim aldığı kargomu hala bana ulaştırmadı ve ben karşımda muhatap bulamıyorum 15 gündür modemimin gelmesini bekliyorum. Arıyorum şikayet oluşturuyorum ne cevap veriyorlar ne de bir bilgilendirme yapılıyor WhatsApp müşteri hizmetleri her yerden ulaşmaya çalışıyorum ama kesinlikle bilgilendirme ne de bir özür dileniyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Satın Alınan Ürünün Teslim Edilmemesi

Şevval
14 Haziran 21:16
145

TTNET Modem Teslimatında AGT Kurye İle Yaşanan Büyük Hayal Kırıklığı

İbrahim
12 Haziran 14:28
165
1

AGT Kurye (aynigunteslim.com) Sim Kart Teslimatında Yaşanan Sorun Ve Mağduriyet

Merve
29 Mayıs 17:25
140
AGT Kurye (aynigunteslim.com) Sim Kart Teslimatında Yaşanan Sorun Ve Mağduriyet
AGT Kurye (aynigunteslim.com) Sim Kart Teslimatında Yaşanan Sorun Ve Mağduriyet
Benzer Şikayet Yaz