Toplam çözüm sayısı
..
Ağaoğlu ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gün'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Ağaoğlu Cadde Laminant Parke Kötü İşçilik

5391görüntüleme
Gün
Gün 27 Ekim 2020 12:25

Ağaoğlu'nun Bağdat caddesinde yapmış olduğu dairede kiracı olarak oturmaktayken daireyi satın aldım. Ev ilk yapıldığından beri kendim oturuyorum. Parkede belli yerlerde boşluk ve çatırdama sesi var. Ağaoğlu'nun resmi emlakçısı evi satın alırken parke sorununun giderileceğine dair söz verdi, iki kere de parke iyle uğraşan firma'ya bağlı ekip evde keşif yaptı. Şap düzgün dökülmediği için esneme olduğunu ve şap düzeltilerek parkede onarım yapılması gerektiğini söylediler. Yaklaşık olarak 1 senedir konuyu takip ediyorum bir tarih verip onarmaya yanaşmıyorlar. Böyle büyük inşaat firmalarının, yaptıkları işin arkasında durmaması ve yaptıkları hatayı düzeltmeye yanaşmamaları gerçekten can sıkıcı.

Gün
Gün17 Kasım 2020 11:27

Uzun süren iletişim sonrasında konuya firmanın cevabı; biz düzgün bir şekilde tutanakla ilk sahibine teslim ettik, sizi muhatap almıyoruz oldu. Kendi ekipleri sorunun inşaat aşamasındaki düzgün dökülmeyen şap olduğunu yapmış oldukları keşiflerde 2 kere teyit etmişti. Ağaoğlunun düzgün yaptığı iş sanırım yok.

Gün
Gün08 Aralık 2020 08:58

Agaoglu çözüm sunamadığından parkeyi kendim yaptırmak için kullandıkları parke kodunu istedim (call center ve mail aracılığıyla). 10 günden fazla oldu bu bilgiyi bile sağlayamadılar. Tahammül sınırlarını aştıkları için il Tüketici Hakem Heyetine ayıplı malı onarmaları için başvuruda bulundum. Sonuçları buradan paylaşmaya devam edeceğim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mehmet
Mehmet12 Kasım 2020 19:04
 

Türkiye'de şap dökmek yerdeki kumu alıp dairenin içine sermektir istersen Türkiye'nin en kaliteli en pahalı evini al aynıdır, düzelmez ucuz fayans döşetin üstüne tekrar parke başka çözümü yok

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile