Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Afyon Seçkin Sucuk'larının Kalitesi

profile
26 Mayıs
4.830

Seçkin sucukları. Aldık pişman olduk. Çok yaş. Kesimi bozuk. Tadı tuzu yok. Hakkımızı helal etmiyoruz. Kalite düşmüş. Önceki aldığımız ürünlerin aynısı değil kalite yok.

Yaş gelen sucukları. Kurutun diyorlar. Balkonda kurutulunca sinekler larvasını bırakıyor. İş daha kötü oluyor. Değiştirin dedik imkansız diyor hakkımızı helal etmiyoruz.

Benzer Şikayetler

Afyon Seçkin Sucuk Pişmanlığı

profile
3 hafta önce
175

Bu marka seçkin sucuktan sucuk kavurma vb. Bir şeyler getirttim zehirlendik ailecek. Net üzerinden alışveriş şikayet hattı sıkıntılı onlarda akıllı biliyor bu işi para gelsin alıp yiyen olsun umurumda değil kimsenin.

Afyon Seçkin Sucukları

profile
19 Ağustos
468

Merhaba, seçkin sucukları Afyon'dan sucuk aldık bize nasıl kullanacağımızı anlattılar hepsini birebir yaptık havalandırdık ve buzluğa attık yedikten sonra hepsi zehirlendi kustular... Bunu markaya bildirdiğimiz halde inkar ettiler ispatladık resimleri attık asla dinlemediler engellediler. Lütfen bu ...

Afyon Seçkin Sucukları

Afyon Seçkin Sucuk Hayal Kırıklığı

profile
10 Ağustos
354

Facebook'ta gördüğüm reklam üzerine ve olumlu tüketici yorumlarına istinaden 5kg Seçkin sucuklarından aldım. Almaz olaydım, sucukla uzaktan yakından alakası yok. İçinde ne olduğu belli değil. Tavaya koyduğumuzda kabarıyor. Bunu alıp yiyeceğinize en kötü tavuk salamı yiyin daha iyi. Gönderdikleri tav...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Enver

Arkadaşım bizde aldık hiçte sorun yok harika

Şükrü

Bende önceden alıyordum. Kalite düştü. Yeni ve yaş sucuk göndermişler. Telefon açtım. Siparişler çok yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. WhatsApp tan verdikleri cevapların resmini gönderebilirim.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 57 sa 10 dk
Benzer Şikayet Yaz