09 Mayıs 2013 #1788441

Afiyet Hastanesi Personel Eksikliği!

Tavsiye üzerine gebelik rutin takibi ve doğum için hastanenizi tercih ettik fakat aldığımz hizmetten kesinlikle memnun kalmadık. Sebepleri sıralayacak olur isek özel bir hastaneye yakışmayacak personel eksikliği ki bu da en önemle etken bu durum bizi son derece rahatsız etti .


Yenidoğan ve ilk bebeğimiz olmasına rağmen yattığımız serviste 9 yeni doğan bebek vardı fakat gece 1 tane bebek hemşireniz vardı bebek eğitimi ile ilgili bilgi yüzeysel olarak verildi Biz çağırmadıkça da gelmedi. Personelinizin eksikliği olarak görmüyorum yukarıda da belirtiğim gibi 9 bebeğe 1 hemşire verilir ise alınacak hizmet budur.

Didem 1.288 Okunma

Cevaplar

  • Afiyet Hastanesi Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Özel Afiyet hastanesi olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız Tarafımıza iletmiş olduğunuz olumsuz görüş ile ilgili olarak hasta hakları ve hastane başhekimliğince görüşmeler yapıldı. Yaşadığınız olumsuz süreç tarafımızca değerlendirilip gerekli tedbirler alındı.Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz içinde teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön