19 Nisan 2013

Afiyet Hastanesi Gebe Kontrolünde Yetersiz!

Ben 4 aylık hamileyim çalışan bir bayanım 14. 04. 2013 pazar günü gebelik muayenesi için Afiyet hastanesine gittim, orda bulunan adını bilmediğim doktor hanım içeri girer girmez uzan, karnını aç dedi direk ultrasondan bakıp normal dedi, ben kasıklarda ağrı karın altında ağrı var dedim ama normal olduğunu söyledi.

Nasıl gebe muayenesi anlamadım ne bir tansiyon ölçme şikayet sorma hiç bir şey yok. üstelik süt ve süt ürünleri yiyemediğim için vitamin yazmasını söyleyince bana "ağzına kaşık tutamam ki yiyeceksin "dedi. Zorumla vitamin yazdı. Gebe muayenesi 1 dakikalık muayene olamaz ki. yazık oraya gidilip ödenen muayene paralarına doğru düzgün doktor yok.

Yeşim 1.542 Okunma

Cevaplar

  • Afiyet Hastanesi Temsilcisi27 Haziran 2013

    Merhabalar: Özel Afiyet hastanesi olarak öncelikle geçmiş olsun.Rahatsızlığınıza binaen hastanemize gelip yaşadığınız sıkıntılı olumsuz süreçten dolayı hasta hakları ve kurumumuz adına sizden özür dileriz..Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için, hastalarımızın olumsuz durum yaşamaması adına gereken tedbirler ve önlemler alınmıştır.. Kurumumuzun sağlık hizmetleri ile ilgili olarak yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi daha ileri götürme adına fırsat verdiğiniz içinde teşekkür eder sizlere SAĞLIKLI günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön