Deprem destek listelerine hızlı erişin!
AFAD ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Deniz sonuçtan çok memnun

AFAD Gönüllüsü Oldum Onun İptali

17.947
Deniz
Deniz 07 Şubat 17:42
Çözüldü

AFAD gönüllü olmak için başvuru yapmıştım geri iptal etmek istiyorum geri iptal edilmesini rica ediyorum ailemden dolayı onayının iptal edilmesi gerekiyor vazgeçmek durumunda kaldım lütfen iptal eder misiniz çünkü eğitimlere katılmakta zorlanacağım o yüzden

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

AFAD Gönüllülük Başvuru İptali

Afada Deprem sonrasında yardım için ne yapabilirim diye araştırırken yanlışlıkla AFAD gönüllü başvurusu yapmışım fakat böyle bir isteğim yoktu. Herhangi bir iptal veya çıkış butonu da bulunmamakta. AFAD gönüllülük başvurumun iptalini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

profile
-
3 gün önce

Afad Gönüllülük Başvuru İptali

K. Maraş'ta yaşıyorum yanlışlıkla E-Devlet'ten AFAD gönüllülük başvurusu yaptım. Telefonuma mesaj gelince yanlış bir şey yaptığımı anladım. E-devletten başvuru iptali için uğraştım ama iptal edemedim. AFAD gönüllülük başvurusu iptali için yardımlarınızı rica ederim.

profile
776
3 gün önce

AFAD Gönüllülük İptali Sıkıntısı

Bulunduğum bölgedeki deprem ve sel felaketinden dolayı aile bireylerimin sağlık sorunlarından dolayı yardım edemediğim için 06.02.2023'teki deprem felaketinden dolayı yapmış olduğum AFAD gönüllük üyeliğimin iptalini talep ediyorum. İlginize arz ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

İbrahim
İbrahim
 

İptal oldu mu peki

Melisa
Melisa
 

Merhaba sorununuz çözüldü mü çözüldü ise nasıl çözüldü?