Aerobilet.com-Bulucak.com Satılan Bilet Ortada Yok!

Rıfat V. |

09/12/2014'te saat 12:52'de İstanbul Elazığ bilet alıyorum cebime mesaj geliyor 104.99 ve sonuç; başarıyla tamamlanmıştır diyor bizde şirkete güveniyoruz. Ayın 14'ü A***** diye biriyle iletişime geçiyorum bana sen hatalısın diyor. Şu anda boş yer yok zaten bizim yapabileceğim hiçbir şey yok diyor Allah'tan dönüş günü bakmadım havada kalacaktık.

Etiketler :

Hatalı Bilet İşlemi Çağrı Merkezi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  09.12.2014 tarihinde web sitemiz üzerinden almak istediğiniz uçuşta, satın alma işlemini yapmak istediğiniz anda, aynı fiyattan yer kalmaması sebebiyle işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmemiştir. İşlemin başarılı olmadığı ile ilgili bilgi, o anda işlemi yaptığınız sayfada gösterilmiştir.

  Sitemiz üzerinden, başarılı bir şekilde satın alınan biletler ile ilgili sms ve e-posta ile bilgilendirileceği bilgisi bulunmaktadır. İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmediği için herhangi bir bilgilendirme bizim tarafımızdan yapılmamıştır.

  Yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek vermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Aerobilet Destek Ekibi