Aerobilet.com-Bulucak.com Firmaya Asla Ulaşılamıyor.

Fırat Ş. |

19.09.2015 tarihinde 3 kişilik gidiş dönüş bileti satın aldım ancak alır almaz dönüş biletini yanlışlıkla 3 ay sonrasına aldığımı fark ettim hemen düzeltmek için canlı sohbet hattına bağlandım ve 15 dk boyunca hiç kimse cevap vermedi çağrı merkezini aradım asla kimseye bağlanamadım ve mağdur duruma düştüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  17:25

  Değerli Müşterimiz,  Canlı destek hattımız üzerinde ve telefon ile yaptığınız işlemlerde yoğunluğa bağlı olarak işlem ve geri dönüş sürelerimiz değişkenlik göstermektedir.Sizin ile yaptığımız telefon görüşmesine istinaden biletinize şu an için bir işlem yapılmamıştır.Anlayışınız için teşekkür eder,uçuş öncesi ve sonrasında size memnuniyetle destek olacağımızı belirtmek isteriz.

  Soru, görüş, önerileriniz doğrultusunda size daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

  Tüm sorularınız için 444 00 03 numaralı çağrı merkezimize veya web sayfamız üzerinde 7/24 hizmet veren canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Aerobilet Destek Ekibi

 • Fırat Ş.
  19 Eylül
  17:00

  Konuyla ılgılı bana 2 saat sonra dönüş yapılıyor ancak ılgılı hava yolları sadece yarım saat sonrasına kadar ücret almadan değişiklik yapabiliyor bunu göz önüne alırsanız sevınırım, telefondan herhangı bir yardımınız olmadı ben konuyu ılgılı hava yollarıyla cozdum zaten sızınle değil öneri ve şikayetim için zaten 444 00 03 numarayı aradım ancak cevap veren kimse olmadı. Neyse ıyı calısmalar sıze.

 • 19 Eylül
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  Yanıt sürelerimiz yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili telefon üzerinden tarafınıza yardımcı olunmuştur.
  Müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek vermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Aerobilet Destek Ekibi